Rolety wewnętrzne i zewnętrzne. Gdzie kupić wertikale w Warszawie?

Jak zasłonić okna w domu

Jeszcze do niedawna takie pytanie nie znalazłoby się na ustach praktycznie nikogo. Zasłaniano okna żaluzjami, firankami oraz zasłonami. Dziś jednak odchodzimy od tego i zamieniamy te rzeczy na coś ładniejszego i nowocześniejszego. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tak naprawdę wszystko jest kwestią gustu. To, że coś się podoba nam nie oznacza, że będzie podobać się komuś innemu.

Rolety w twoim domu

Najpopularniejszy sposób zasłaniania okien to rolety wewnętrzne. Niektórzy również stosują rolety zewnętrzne ale to głównie w obawie przed złodziejami, nieproszonymi gośćmi. Roleta zewnętrzna jednak zazwyczaj świadczy o tym, że nie ma nas w domu. Niektórzy mówią, że dobrze izoluje przed zimnem w zimie. Czy jednak warto je montować tylko dla izolacji? Koszt jest spory, a korzyści aż takie nie są.
Zamiast typowych rolet można zastosować verticale. Zazwyczaj spotykamy je w biurach i urzędach. Wertikale są jednak coraz chętniej stosowane również w domach jednorodzinnych, ponieważ pięknie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Jeśli chcemy mieć naprawdę spory wybór rolet i verticali to warto wybrać się do dużego miasta jak Warszawa, Kraków, Katowice. Jest tam całkiem sporo firm, które sprzedają tego typu produkty.

Możesz również polubić…