Wyposażenie łazienki – meble łazienkowe i kabiny prysznicowe Warszawa

Remont łazienki w bloku

Blokowe łazienki nie należą do największych. Wystarczy spojrzeć na niektóre osiedla znajdujące się na przykład w mieście takim jak Warszawa. Wielkość tych pomieszczeń jest tak mała, że meble łazienkowe muszą być bardzo małych rozmiarów, aby można było zmieścić jeszcze jakieś inne wyposażenie łazienki.

Brak miejsca na wannę

W wielu łazienkach w blokach nie ma miejsca na wannę. Jeśli nawet jest możliwość jej zamontowania, to zajmie ona naprawdę ogromną część łazienki i zrobi się w niej strasznie ciasno. Z tego też względu wiele osób decyduje się na kabiny prysznicowe. Zajmują znacznie mniej miejsca niż wanna. Cenowo wychodzą podobnie, chyba że zdecydujemy się na jakiś prysznic z dodatkami typu radio, hydromasaż, głęboki brodzik, siedzisko. Wybór jest naprawdę ogromny więc nie trudno spotkać się właśnie z takimi ofertami pryszniców.

Koszt remontu łazienki

Łazienkę można wyremontować za kilka tysięcy złotych, a można przeznaczyć na to nawet kilkanaście tysięcy. Wszystko zależy od tego jakich produktów użyjemy. Na wszystkim jednak nie warto oszczędzać, ponieważ łazienkę remontuje się raz na wiele lat. Musi nam więc długo służyć.

Możesz również polubić…