Twoje linoleum jak nowe

Chcesz odświeżyć a może poprawić wygląd swojej wysłużonej podłogi? Nie masz zamiaru zmieniać jej na nową? Doskonałym rozwiązaniem okazuje się akrylowanie podłogi.

Gdzie stosować proces akrylowania?

Proces ten najczęściej wykorzystywany jest przy odnawianiu sztucznych wykładzin, linoleum, kamiennych posadzek oraz powierzchni PCV. Podczas tego zabiegu wykorzystywane są środki chemiczne, specjalna technologia daje pożądane efekty. Bez odpowiednich maszyn i urządzeń nie będzie wyglądać jak nowa.

Substancje chemiczne to nic innego jak polimery, działają jak emulsja nabłyszczająca, która zawiera wosk i mydło. Co ważne podczas tego zabiegu środki czyszczące nie wnikają w głąb, jedynie czyszczą wierzchnią część powierzchni. Połysk i idealny wygląd to nie wszystko, powierzchnia akrylowa jest trwała, co zabezpiecza dodatkowo podłogę przed uszkodzeniami. Akrylowanie podłóg Warszawa to oferta skierowana do Ciebie.

Bez zbyt dużych nakładów, bez dodatkowych kosztów możesz uzyskać idealną podłogę, wyglądającą jak nową. Nie tylko kamień, ale dzięki tej metodzie Twój stary gumolit będzie wyglądał jak nowy, a Ty patrząc na swoją podłogę poczujesz się dużo lepiej. Pieniądze można będzie wykorzystać w innym, bardziej potrzebnym celu.
Zanim jednak zapomnimy o naszej podłodze warto pamiętać lub poinformować osoby odpowiedzialne za porządek o specjalnych preparatach, którymi należy pielęgnować podłogę, by akrylowanie utrzymało się jak najdłużej. A powierzchnia będzie lśnić bardzo długo.

 

Możesz również polubić…