Białe meble w przedpokoju

W waszym mieszkaniu jest mały i ciemny korytarz? Nie do końca wiecie co zrobić, żeby go urozmaicić? Czasem jest to prawdziwe wyzwanie dla dekorator wnętrz, chociaż może się okazać, że wystarczy kilka prostych trików, dzięki którym ta przestrzeń stanie się naszą doskonałą wizytówką. Zastanówmy się dzisiaj jak urozmaicić ciemny korytarz. Pamiętajcie, że inspiracji możecie szukać naprawdę wszędzie, a już szczególnie w katalogach sklepów wnętrzarskich czy programach tematycznych, które są ostatnio bardzo popularne.

 

Jeśli chcemy odświeżyć, urozmaicić nasz przedpokój, szczególnie ten ciemny, który może stanowić dla nas problem, to warto zastanowić się nad jasną aranżacja. Jeśli w trakcie urządzania tego pomieszczenia wykorzystamy jasne akcenty, to na pewno nasz przedpokój wyda się optycznie lepiej oświetlony, a tym samym znacznie bardziej atrakcyjny. W tym celu warto zastanowić się nad wykorzystaniem jasnych mebli. Chociaż w wielu mieszkania królika aktualnie szafy wnękowe, to warto się jednak zastanowić nad klasycznym meble, który dla naszego oka na pewno będzie bardzo atrakcyjny. Na pewno warto wykorzystać meble w kolorze białym, które w naturalny sposób rozjaśnia ciemne kąty, tak kojarzone właśnie z tą częścią mieszkania. Pamiętajmy również, że wcale nie musimy kupować wielkich i nieporęczonych mebli, które zajmą wiele miejsca. Wystarczy zwykła i zgrabna, klasyczna szafą co najwyżej dwudrzwiowa. Na pewno przyda się również niewielką ławeczka że sprytna skrytka na buty czy też sama szafka na buty. W niewielkich mieszkaniach sprawdzi się również na pewno małą komoda, w której schowany rękawiczki, szaliki i czapki. W ten sposób zagospodarowana przestrzeń warto uzupełnić naszymi ulubionymi roślinami w ozdobnych doniczkach, które na pewno dodadzą urządzonej przez nas w ten sposób przestrzeni uroku.
Jak widać istnieje wiele sposobów na zagospodarowanie tak małej i problematyczne przestrzeni jak ciemny przedpokój. Kilka ładnych i zgrabnych białych mebli na pewno pomoże nam odmienić te przestrzeń. W końcu to świetny pomysł na ciemny przedpokój.

Możesz również polubić…