Mycie okien na wysokościach w Warszawie – cennik

Mycie okien nie zawsze łatwe

Niewiele osób lubi myć okna, choć oczywiście takie osoby również są wśród nas. Znacznie łatwiej jest jednak myc okna w domu, niż duże przeszklone przestrzenie w biurowcach. Z tego też właśnie powodu powodzeniem i popularnością cieszą się firmy oferujące mycie okien na wysokościach. Szczególnie jest to zauważane w dużych miastach jak Warszawa.

Nie każdy jest w stanie to zrobić

Aby umyć okna w dużym biurowcu, który ma kilkanaście pięter, potrzeba sporo śmiałości oraz przygotowania. Nie może obyć się bez specjalistycznego sprzętu. Z tego też właśnie względu nie jest to również tania usługa. Cennik może być różny w zależności od firmy i jej renomy na rynku jednak trzeba liczyć się ze sporym kosztem.
Nie każdy jest w stanie umyć okna w biurowcu a w wielu przypadkach okna te nie otwierają się. Trzeba je więc umyć od zewnętrznej strony. Bez podnośnika koszowego w takich przypadkach nie da się wykonać zlecenia. Sprzęt jest więc naprawdę bardzo ważny. Niektóre firmy za metr kwadratowy umytej przestrzeni żądają nawet kwoty 500 złotych. Może być to więc bardzo dochodowy biznes.

Możesz również polubić…