Wentylatory przemysłowe i dachowe

Wentylatory przemysłowe i dachowe

Nowoczesne wentylatory przemysłowe i dachowe są wykonane z odpowiednich materiałów, co znacznie wyróżnia je od innych tego typu urządzeń. Produkty te, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji, mają maksymalną wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na wszelkiego typu czynniki atmosferyczne.

Wydajne i bezawaryjne wentylatory dachowe i przemysłowe z naszej oferty, są wykonane z kompozytu poliestrowo-szklanego lub winyloestroszklanego. Te drugie są odporne na działanie kwasów. Zastosowanie do produkcji tego typu urządzeń, żywicy zbrojonej włóknem szklanym, jest gwarantem tego, że jest to sprzęt odporny na działanie wszelkich, negatywnych czynników atmosferycznych, jak również uszkodzeń powstałych w trakcie eksploatacji. Wysokiej jakości wentylatory przemysłowe, można łatwo konserwować i wymieniać w nich poszczególnych podzespołów. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja tych produktów, ogranicza proces korozji, który zazwyczaj ma miejsce w tradycyjnych tego typu urządzeniach. Wentylatory przemysłowe można montować na różnych typach dachów. Zazwyczaj przytwierdzane są do ich podstawy przy pomocy śrub, dostarczanych do klienta wraz z tymi urządzeniami.

Wysokiej jakości wentylatory przemysłowe i dachowe, które można montować na każdym typie budynku

W naszym sklepie internetowym, dostępne są wentylatory kanałowe o wydajności 2800 do 17000 m sześciennych na godzinę. To urządzenia zaprojektowane specjalnie do pomieszczeń, w których wilgotność przekracza 70%, a temperatura powietrza wynosi od minus 15 do plus 40 stopni Celsjusza. To urządzenia, które doskonale spełnią swoje zadanie w centrach handlowych, w sklepach, w obiektach usługowych, a także w miejsca kultu religijnego, czy w muzeach. Wysoka wydajność tych sprzętów, pozwala także na ich montaż w halach przemysłowych, warsztatach i pawilonach, w których przechowywane są różnego typu towary. Wentylatory przemysłowe typu kanałowego, powinny być dobierane wedle indywidualnych zapotrzebowań każdego klient. To urządzenia przystosowane do wentylacji ogólnej w pomieszczeniach, w których znajdują się nie tylko artykuły spożywcze, ale również przebywają ludzie. Sprzęt ten gwarantuje doskonałe oczyszczenie środowiska pracy z zawilgoconego powietrza, a także wyrównanie temperatury, jaka znajduje się w danym pomieszczeniu. Częstą praktyką w procesie kompletacji dostaw urządzeń w firmie jest dopasowanie kolorystyczne wentylatorów do kolorystyki dachu lub fasady

Wentylatory przemysłowe i dachowe, są doskonałymi urządzeniami, które można wykorzystać w niemal każdej dziedzinie gospodarki. To sprzęt łatwy do konserwacji i naprawy.

 

Możesz również polubić…