Praktyczne drzwi aluminiowe

Produkty wykonane z aluminium zdobywają coraz większą popularność w budownictwie i branży wyposażenia wnętrz. Jednym z najchętniej wybieranych elementów tworzonych z aluminium są obecne drzwi. Czy faktycznie warto w nie zainwestować?

Wejściowe drzwi aluminiowe

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu, dlatego chcemy by były ładne, ale najważniejsze, by dobrze odgrywały swoją podstawową rolę, a więc chroniły przed zimnem i wilgocią, a także przed dostępem do domu osób niepożądanych. Drzwi aluminiowe doskonale spełniają wszystkie te warunki – są wiatroszczelne i wodoszczelne, mają wysoką klasę antywłamaniowości i nie pozwalają na nadmierną ucieczkę ciepła z wnętrza domu. Dodatkowe drzwi takie są trwałe i dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie odpowiadające na jego indywidualne oczekiwania.

Nowoczesne drzwi przesuwne

We wnętrzach aluminiowe drzwi w sposób szczególny zrewolucjonizowały możliwość wpuszczenia do pomieszczenia większej ilości światła poprzez rozległe drzwi przesuwne. Zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biurowych, przesuwne drzwi aluminiowe pozwalają na stworzenie przestrzeni jasnej i ciepłej, dając praktycznie nieograniczone możliwości przeszkleń przy zachowaniu wysokiej wodooporności, wiatroszczelności i izolacji.

Aluminiowe elementy budowlane i wyposażenia wnętrz stworzone są do aranżacji nowoczesnych, jednak dzięki ogromnej różnorodności wzorów, mogą doskonale uzupełnić również tradycyjne, klasyczne aranżacje, np. imitując drewniane elementy.

Możesz również polubić…